Fotorejuvenace pleti IPL / Terapie akné/ Odstranění rozšířených žilek / Jizvy a strie

K ošetření využíváme přístroj IPL Adéna francouzské společnosti Eurofeedback, která je držitelem 15 světových patentů a je světovou jedinečnou firmou v oblasti užití IPL.

FOTOREJUVENACE – nejčastěji aplikovaná na oblast obličeje, krku a dekoltu, vyjímkou však není ani ošetření rukou. Při proceduře dochází k výrazné stimulaci novotvorby kolagenu a fibrinogenu. Kůže se zpevní, jemné vrásky se vyhlazují, hluboké zjemňují. U rozšířených pórů pozorujeme zatahování. Konečný výsledek vidíme cca po 21 dnech. Terapie se skládá z 3 až 6 ošetření (v závislosti na věku a stavu pokožky).

AKNÉ – při samotném ošetření dochází k tepelnému zničení bakterií akné a stimulace procesu hojení tkáně. Po ošetřující kúře dochází k vyhlazení a zjemnění struktur pleti a postaknoźních jizviček. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření avšak je potřeba jej opakovat většinou 4-6krát. Ošetření řeší především projev akné, nikoliv jeho příčinu, proto i nadále je nutné o pleť pečovat adekvátním způsobem.

ODSTRANĚNÍ ROZŠÍŘENÝCH ŽILEK – vlivem tepelného záblesku dochází při ošetření ke smrštění kolagenových vláken v cévní stěně, nežádoucí žilka takto zaniká a během 7 – 10 dnů se sama vstřebává. Po proceduře se může objevit jemné začervenání, otok a velmi ojediněle drobný puchýřek. Žilka se může jevit plasticky či ztmavnout. Někdy se též hojí stroupkem, který se sám odloučí. Počet ošetření závisí na velikosti plochy a hustoty žilek v ošetřované oblasti. Ošetření se provádí jednou za 4 týdny. Celkem cca 2 -4 ošetření. Při čemž u tohoto ošetření je výsledek většinou výrazný až po druhém a dalším ošetření.

JIZVY A STRIE – při ošetření dochází k hloubkové regeneraci pokožky. Bohužel nemůžeme zaručit úplné vymizení jizvy, ale můžeme dosáhnout uspokojivých výsledků. Ošetřujeme nově vzniklé i staré jizvy či strie. Během ošetření dochází k stimulaci novotvorby kolagenových vláken, regeneraci a zpevnění ošetřované oblasti. Počet ošetření 3 – 5.

Tato ošetření provádíme vždy až po předchozí konzultaci a diagnostice pleti a v oblasti obličeje pouze v období od září do dubna.

 

Čas45 min
Cenaod 600 do 2900,- Kč