Obočí

MIKROPIGMENTACE OBOČÍ : MICROBLADING/ STÍNOVÁNÍ/ PUDROVÉ OBOČÍ

PERMANENTNÍ MAKE-UP (dále jen PMU) OBOČÍ, tvoříme technikami: microbladingem, stínováním, pudrovým efektem, případně jejich kombinacemi. Provádí se tetovacím strojkem s jednorázovými mikro jehlami nebo perem s jednorázovými vícehrotými čepelkami. Výsledným efektem po vyhojení je přirozené, plné, symetrické, zvýrazněné obočí, které ovšem nenahrazuje klasický make-up. Upozorňujeme, že se jedná o metodu permanentní, ale ne trvalou doživotně, její trvanlivost je 2-4 roky (v případě microbladingu 1-2 roky), v závislosti na usazení pigmentu- u každého jedince je jiné. Je ovlivněno typem pokožky- mastná, aknózní, pleť vylučuje pigment rychleji, stejně tak i u sportovců, klientů s dobrou obranyschopností těla, déle pak vydrží u klientů starších, se suchou pletí. Po vyblednutí se může provést obnova PMU.

Nejste si jistí, jaká metoda aplikace permanentního make-upu je pro Vás vhodná? Nemějte obavy, rádi s Vámi prokonzultujeme výhody-nevýhody každé z nich a doporučíme tu nejlepší, právě pro Vás.

Nabízíme také možnost  konzultace s vyměřením za 500 Kč, získáte tak jasnou představu, jak bude PMU na Vás vypadat.

Po každé aplikaci PMU je nutná KOREKCE, nejdříve po 6-ti týdnech po aplikaci, kdy je PMU dostatečně vyhojen. Na korekci se objednejte s dostatečným předstihem, nejlépe ihned po aplikaci. Cena korekce do 24 týdnů od aplikace PMU je  1.000/1.500 Kč, dle náročnosti a požadavků na úpravu (barvy, tvaru). 

Obnovení do 2 let od aplikace za zvýhodněnou cenu 3.500 Kč

Jak aplikace probíhá

Vždy s klientkou nejprve konzultujeme požadovaný vzhled a tvar obočí, vybereme vhodný odstín pigmentu, který si sama odsouhlasíte, Vaše INDIVIDUALITA je i pro nás důležitá. Před aplikací se oblast obočí důkladně odlíčí, vydezinfikuje, přeměří a předkreslí. Pro znecitlivění se aplikuje anestetikum. Samozřejmostí je 100% hygiena, použití jednorázových pomůcek. Samotná aplikace trvá podle náročnosti zpravidla 1,5 až 2 hodiny, spolu s konzultací, předkreslením a přípravou je zapotřebí počítat hodiny 3.

Možné vedlejší účinky:

Bezprostředně po ošetření je kůže zarudlá, může se vyskytnout menší otok a poté stroupky.

METODU PŘÍSLIŠ NEDOPORUČUJEME KLIENTKÁM:

 • S PŘÍLIŠ MASTNOU PLETÍ,
 • S KUPERÓZNÍ PLETI,
 • PRO PŘEKRYTÍ, ČI JAKO KOREKCI STARÉHO PMU 

KONTRAINDIKACE:

srdeční choroby, cévní choroby, porucha srážlivosti krve/ léky na ředění krve, užívání kortikoidů, snížená imunita, užívání antibiotik, kožní nemoci v obličeji, lupénka, ekzém nebo seboroická dermatitida v oblasti obočí, infekční onemocnění, epilepsie, HIV, onkologické onemocnění v léčbě, tvorba keloidních jizev, alergie na známou látku, známky alergické reakce v obličeji, těhotenství, kojení, narkóza 2 měsíce před aplikací, aplikace botoxu 2 měsíce před aplikací.

Pokud máte starý PMU nebo nevyhovující typ pleti a přesto trváte na ošetření, obsluha Vás detailně seznámí s možnými komplikacemi.


DOPORUČENÁ PÉČE O POKOŽKU  PO PROVEDENÍ PERMANENTNÍHO MAKE-UPU OBOČÍ

PROSÍM BERTE NA VĚDOMÍ, ŽE AŽ 70% VÝSLEDKU ZÁVISÍ NA VAŠÍ PÉČI O POKOŽKU PO PROVEDENÉ MIKROPIGMENTACI, VE VLASTNÍM ZÁJMU SE PROTO PROSÍM ŘIĎTE NAŠIMI DOPORUČENÍMI.

V prvním týdnu po provedení MIKROPIGMENTACE OBOČÍ bude barva Vašeho obočí o 40 až 50% tmavší, než je vybraný odstín. Do 24 hod se může objevit mírný otok v okolí pigmentovaného místa.

Barva se v pokožce ustaluje 6 týdnů (během této doby se může i dočasně ztratit), proto se korekce provádí nejdříve po 6-ti týdnech, výsledný odstín a sytost barvy lze proto hodnotit nejdříve až po uplynutí této doby.

 • V den po aplikaci KAŽDÝCH cca 30 MIN lehce STÍREJTE navlhčeným tampónkem( dokud nejdete spát)
 • Min. 14 dní na pigmentované místo NEPOUŽÍVEJTE ŽÁDNOU KOSMETIKU– KRÉMY, LÍČIDLA, ani jiné kosmetické přípravky (pouze speciální přípravek, který Vám poskytneme)
 • OBOČÍ NEBARVĚTE, do korekce vůbec!
 • v prvním týdnu se vyhněte zvýšené fyzické námaze-pocení v obličeji, nesahejte na něj,
 • neodstraňujte stroupky násilím,
 • 14 dní nenavštěvujte bazény a sauny,
 • prvních 21 dnů nenavštěvujte solárium a chraňte si obočí před přímým sluncem, neopalujte se!
 • intenzivní opalování má negativní vliv na celkovou trvanlivost a kvalitu PMU, proto je dobré při opalování používat na pigmentovaná místa přípravky s vysokým UV faktorem (SPF 50).
 • nepoužívejte bělící krémy s AHA kyselinou ani chemické peelingy

INFORMACE PRO VÁS PŘED PROVEDENÍM PERMANENTNÍHO MAKE-UPU OBOČÍ:

Přijďte odpočatá a v dobré náladě (důležité), 24 hod předem nepijte alkohol, kávu, energetické nápoje, zelený/černý čaj, neberte žádné léky proti bolesti, v den před procedurou nekuřte. Tvar obočí/ rtů/ očních linek Vám vždy předkreslíme. Prosím počítejte s procesem hojení a tím spojená omezení (cca 14 dní), kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky (žádný make-up). Přečtěte si pozorně výše uvedené KONTRAINDIKACE, pokud Vám v den před provedením permanentního make-upu není dobře, máte teplotu, raději se přeobjednejte.

PRO OBJEDNÁNÍ SE:

nejlépe nejprve kontaktujte naši recepci na tel: 602 850 850 nebo přijďte osobně. Konkrétní termín vám bude závazně rezervován až po uhrazení zálohy ve výši 500 Kč, která vám bude odečtena z celkové ceny po provedení. Při zrušení, či přeobjednání se z termínu pro vás rezervovaného méně,  než 24 hod před dohodnutým termínem,  je tato záloha nevratná, vzhledem k časové náročnosti provedení.

 • Kombinace Microblading a Shading

  Kombinace dvou technik
  Microblangu a Shadingu (vláskování a stínování)
  pro nejpřirozenější vzhled vašeho obočí


  Čas3,5 hod
  Cena5800,- Kč
 • Microblading PhiBrows

  Microblading je původně japonská technika permanentního make-upu obočí, používaná k dosažení maximálně přirozeného efektu krásně upraveného a symetrického obočí. Říká se jí také metoda „vláskování“


  Čas3 hod
  Cena4500,- Kč
 • Pudrové obočí

  Pudrové obočí je moderní pokročilá metoda permanentního make-upu prováděného strojkem a jednorázovými cartridgemi s mikrojehlami, díky kterým stylistka vytváří pudrový, stínovaný efekt, který může být buď velmi jemný nebo také výrazný, dle přání klientky, pigment se zde vpravuje celoplošně.


  Čas3 hod
  Cena5200,- Kč

Oční linky horní

MIKROPIGMENTACE OČNÍCH LINEK

Jednou z technik PERMANENTNÍHO MAKE-UPU, dále jen PMU je mikropigmentace očních linek, případně jejich stínování. Provádí se tetovacím strojkem s mikro jehlami. Výsledný efekt po vyhojení je zvýraznění očních linií ve větší či, menší míře, ovšem nenahrazuje klasický make-up. Upozorňujeme, že se jedná o metodu permanentní, ale ne trvalou doživotně, její trvanlivost je 2-4 roky v závislosti na usazení pigmentu- každého jedince je jiné. Je ovlivněno typem pokožky- mastná, aknózní, pleť vylučuje pigment rychleji, stejně tak i u sportovců, klientů s dobrou obranyschopností těla, déle pak vydrží u klientů starších, se suchou pletí. Po vyblednutí se může provést obnova PMU.

Permanentní make-up SPODNÍCH LINEK u nás neprovádíme, je to proti našemu přesvědčení o pozitivním přínosu na vzhledu klienta.

Po každé aplikaci PMU je nutná KOREKCE, nejdříve po 6-ti týdnech po aplikaci, kdy je PMU dostatečně vyhojen. Na korekci se objednejte s dostatečným předstihem, nejlépe ihned po aplikaci. Cena korekce do 24 týdnů od aplikace PMU je  1.000/1.500 Kč, dle náročnosti a požadavků na úpravu (barvy, tvaru).

Jak aplikace probíhá

Vždy s klientkou nejprve konzultujeme tvar, požadovaný vzhled a vybereme vhodný odstín pigmentu, který si sama odsouhlasíte. Před aplikací se oblast očí důkladně odlíčí, vydezinfikuje, přeměří a předkreslí. Pro znecitlivění se aplikuje anestetikum. Samozřejmostí je 100% hygiena, použití jednorázových pomůcek. Samotná aplikace trvá podle náročnosti zpravidla 1 až 1,5 hodiny, spolu s konzultací, předkreslením a přípravou je zapotřebí počítat 2,5-3 hodiny.

Možné vedlejší účinky

Bezprostředně po ošetření je kůže zarudlá, může se vyskytnout menší otok a poté stroupky. U hodně kapilárních očních víček hrozní migrace pigmentu a v tomto případě konzultujeme vhodnost zákroku.

METODU PŘÍSLIŠ NEDOPORUČUJEME KLIENTKÁM S:

 • PŘÍLIŠ MASTNOU PLETÍ,
 • S KUPERÓZNÍ PLETÍ,
 • S KAPILÁRNÍMI OČNÍMI VÍČKY (jemné cévy blízko povrchu pleti).

KONTRAINDIKACE:

srdeční choroby, cévní choroby, porucha srážlivosti krve/ léky na ředění krve, užívání kortikoidů, snížená imunita, užívání antibiotik, kožní nemoci v obličeji, infekční onemocnění, epilepsie, HIV, onkologické onemocnění v léčbě, tvorba keloidních jizev, alergie na známou látku, známky alergické reakce v obličeji, těhotenství, kojení, narkóza 2 měsíce před aplikací. Kontraindikací u linek jsou, mimo jiné výše uvedené i rozšířené kapiláry v oblasti horního očního víčka v řasové linii a bezprostředně blízko ní. Pokud zvažujete permanentní make-up horních linek prosím přijďte s námi s námi nejprve prokonzultovat, zda jsou pro vás vhodné, případně jakou metodu zvolit.

Pokud máte starý PMU nebo nevyhovující typ pleti a přesto trváte na ošetření, obsluha Vás detailně seznámí s možnými komplikacemi.


DOPORUČENÁ PÉČE O POKOŽKU  PO PROVEDENÍ PERMANENTNÍHO MAKE-UPU OČNÍCH LINEK

PROSÍM BERTE NA VĚDOMÍ, ŽE AŽ 70% VÝSLEDKU ZÁVISÍ NA VAŠÍ PÉČI O POKOŽKU PO PROVEDENÉ MIKROPIGMENTACI, VE VLASTNÍM ZÁJMU SE PROTO PROSÍM ŘIĎTE NAŠIMI DOPORUČENÍMI.

 • Po provedení MIKROPIGMENTACE OČNÍCH LINEK je rozsah a délka otoku vždy individuální.
 • Barva bude 4-5 dní výraznější.
 • Oči udržujte v čistotě a SUCHU.
 • V případě otoků přikládejte chladové obklady zabalené v čisté, suché tkanině
 • Pokud Vás stroupky pnou, promažte jemně linky pouze čistou kosmetickou vazelínou.

Důležitá je i následná péče o pigmentovaná místa v době hojení. Proces hojení závisí na aktivitě pokožky a na vlivu okolního prostředí. Prvotní regenerace trvá 3-7 dní (do odpadnutí stroupků). Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě a v suchu, nenavštěvovat bazén, solárium, saunu a solné jeskyně.

Na tetovaná místa nepoužívejte žádné krémy(pouze vazelínu), žádná líčidla, samoopalovací přípravky, vyhněte se zvýšené fyzické námaze a nevystavujte se přímému slunečnímu či solárnímu záření. Intenzivní opalování má negativní vliv na celkovou trvanlivost a kvalitu PMU. Úplné ustálení pigmentu trvá cca 3-4 týdny. Výsledný odstín a sytost barvy lze proto hodnotit nejdříve až měsíc po aplikaci.


INFORMACE PRO VÁS PŘED PROVEDENÍM PERMANENTNÍHO MAKE-UPU OČNÍCH LINEK:

Přijďte odpočatá a v dobré náladě (důležité), 24 hod předem nepijte alkohol, kávu, energetické nápoje, zelený/černý čaj, neberte žádné léky proti bolesti, v den před procedurou nekuřte. Tvar obočí/ rtů/ očních linek Vám vždy předkreslíme. Prosím počítejte s procesem hojení a tím spojená omezení (cca 14 dní), kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky (žádný make-up). Přečtěte si pozorně výše uvedené KONTRAINDIKACE, pokud Vám v den před provedením permanentního make-upu není dobře, máte teplotu, raději se přeobjednejte.

PRO OBJEDNÁNÍ SE:

nejlépe nejprve kontaktujte naši recepci na tel: 602 850 850 nebo přijďte osobně. Konkrétní termín vám bude závazně rezervován až po uhrazení zálohy ve výši 500 Kč, která vám bude odečtena z celkové ceny po provedení. Při zrušení, či přeobjednání se z termínu pro vás rezervovaného méně,  než 24 hod před dohodnutým termínem,  je tato záloha nevratná, vzhledem k časové náročnosti provedení.

 • Linka mezi řasy

  Meziřasová oční linka na horním víčku je moderní metoda permanentního make-upu. Linka vede v řasové linii, nevyčnívá z ní a působí tak velmi přirozeným dojmem, kdy ani při bližším pohledu nelze poznat, že se jedná o permanentní make-up.


  Čas2 hod
  Cena2900,- Kč
 • Linka prodloužená

  Prodloužená oční linka na horním víčku se doporučuje spíše mladším klientkám, jež nemají převislá horní víčka. Linka se vede mezi řasy i nad řasovou linií a je výraznější.


  Čas2,5 hod
  Cena3500,- Kč

Rty

MIKROPIGMENTACE RTŮ

PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ (dále jen PMU)  speciální stínovanou technikou je pro klienta časově i fyzicky náročnější. Provádí se jemnými barvami tak, aby podtrhla přirozený vzhled. Výsledný efekt po vyhojení je jemné, či střední zvýraznění rtů, úprava tvaru, optické zvětšení rtů. Rty se „zvětšují“ pouze úpravou tvaru, nikdy se nezvětšují za jejich hranici (bílé místo mezi rty a okolím) z důvodu problematického usazování pigmentu v těchto místech, barevné odlišnosti a velké pravděpodobnosti rozpití pigmentu do okolí. Mikropigmentace se provádí tetovacím strojkem s jednorázovými mikro jehlami. Upozorňujeme, že se jedná o metodu permanentní, ale ne trvalou doživotně, její trvanlivost je 2-4 roky, v závislosti na usazení pigmentu – u každého jedince je jiné. Je ovlivněno typem pokožky- mastná, aknózní, pleť vylučuje pigment rychleji, stejně tak i u sportovců, klientů s dobrou obranyschopností těla, déle pak vydrží u klientů starších, se suchou pletí. Po vyblednutí se může provést obnova.

Po každé aplikaci PMU je nutná KOREKCE, nejdříve po 6-ti týdnech po aplikaci, kdy je PMU dostatečně vyhojen. Na korekci se objednejte s dostatečným předstihem, nejlépe ihned po aplikaci. Cena korekce do 24 týdnů od aplikace PMU je  1.000/1.500 Kč, dle náročnosti a požadavků na úpravu (barvy, tvaru).

Jak aplikace probíhá

Vždy s klientkou nejprve konzultujeme požadovaný vzhled a tvar, vybereme vhodný odstín pigmentu, který si sama odsouhlasíte. Před aplikací se oblast rtů důkladně odlíčí, vydezinfikuje, přeměří a předkreslí. Pro znecitlivění se aplikuje anestetikum. Samozřejmostí je 100% hygiena, použití jednorázových pomůcek. Samotná aplikace trvá podle náročnosti zpravidla 2 až 2,5 hodiny, spolu s konzultací, předkreslením a přípravou je zapotřebí počítat hodiny 3. Odstíny pigmentů máme k dispozici od úplně přirozených, po výraznější, nicméně stále působící přirozeným dojmem, máme stále na paměti, že permanentní make-up by na vás neměl být příliš znát.

Možné vedlejší účinky:

Bezprostředně po aplikaci jsou rty bolavé, prokrvené a nateklé. Můžou se vyskytnout modřinky.

U klientů trpícími opary doporučujeme zahájit preventivní léčbu oparů v den aplikace.

KONTRAINDIKACE:

srdeční choroby, cévní choroby, porucha srážlivosti krve/ léky na ředění krve, užívání kortikoidů, snížená imunita, užívání antibiotik, kožní nemoci v obličeji, infekční onemocnění, epilepsie, HIV, onkologické onemocnění v léčbě, tvorba keloidních jizev, alergie na známou látku, známky alergické reakce v obličeji, těhotenství, kojení, narkóza 2 měsíce před aplikací, aplikace botoxu 2 měsíce před aplikací.

Pokud máte starý PMU nebo nevyhovující typ pleti a přesto trváte na ošetření, obsluha Vás detailně seznámí s možnými komplikacemi.


DOPORUČENÁ PÉČE O POKOŽKU  PO PROVEDENÍ PERMANENTNÍHO MAKE-UPU RTŮ

PROSÍM BERTE NA VĚDOMÍ, ŽE AŽ 70% VÝSLEDKU ZÁVISÍ NA VAŠÍ PÉČI O POKOŽKU PO PROVEDENÉ MIKROPIGMENTACI, VE VLASTNÍM ZÁJMU SE PROTO PROSÍM ŘIĎTE NAŠIMI DOPORUČENÍMI.

Po provedení MIKROPIGMENTACE RTŮ je rozsah a délka otoku vždy individuální. Barva bude 4-5 dní výraznější. Po tuto dobu je dobré pít brčkem, aby se stroupky nevymáčely.

Večer po provedení PMU není dobré si čistit zuby, ani rty namáčet.

Rty ošetřujte (pokud jsou suché ) pouze vazelínou nebo speciálním kosmetikou, kterou vám poskytneme. Nedotýkejte se jich, rty si neolizujte,  nelíbejte se ( vysoké riziko přenosu virů a bakterií) . 

Léky na opary začněte brát v den provedení PMU

Důležitá je i následná péče o pigmentovaná místa v době hojení. Proces hojení závisí na aktivitě pokožky a na vlivu okolního prostředí. Prvotní regenerace trvá 3-7 dní (odpadnutí stroupků). Po tuto dobu je nezbytné udržovat místo aplikace v čistotě a v suchu, nenavštěvovat bazén, solárium, saunu a solné jeskyně.

Na tetovaná místa nepoužívejte žádné krémy(pouze vazelínu nebo speciální přípravek zakoupený u nás), žádná líčidla, samoopalovací přípravky, vyhněte se zvýšené fyzické námaze a nevystavujte se přímému slunečnímu, či solárnímu záření.

Intenzivní opalování má negativní vliv na celkovou trvanlivost a kvalitu PMU, proto je dobré při opalování používat na pigmentovaná místa přípravky s vysokým UV faktorem (SPF 50).

Úplné ustálení pigmentu trvá cca 3-4 týdny. Výsledný odstín a sytost barvy lze proto hodnotit nejdříve až měsíc po aplikaci, u rtů to může být i o něco déle.


INFORMACE PRO VÁS PŘED PROVEDENÍM PERMANENTNÍHO MAKE-UPU RTŮ:

Přijďte odpočatá a v dobré náladě (důležité), 24 hod předem nepijte alkohol, kávu, energetické nápoje, zelený/černý čaj, neberte žádné léky proti bolesti, v den před procedurou nekuřte. Tvar obočí/ rtů/ očních linek Vám vždy předkreslíme. Prosím počítejte s procesem hojení a tím spojená omezení (cca 14 dní), kdy se na tetované místo nesmí používat nic jiného než určené přípravky (žádný make-up). Přečtěte si pozorně výše uvedené KONTRAINDIKACE, pokud Vám v den před provedením permanentního make-upu není dobře, máte teplotu, raději se přeobjednejte. POZOR, před provedením permanentního MAKE-UPU RTŮ DOPORUČUJEME den předem začít užívat ANTIVIROTIKA např. HERPESIN proti oparům.

PRO OBJEDNÁNÍ SE:

nejlépe nejprve kontaktujte naši recepci na tel: 602 850 850 nebo přijďte osobně. Konkrétní termín vám bude závazně rezervován až po uhrazení zálohy ve výši 500 Kč, která vám bude odečtena z celkové ceny po provedení. Při zrušení, či přeobjednání se z termínu pro vás rezervovaného méně,  než 24 hod před dohodnutým termínem,  je tato záloha nevratná, vzhledem k časové náročnosti provedení.

 • Celovýplň (kontura+výplň)

  Jedná se o mikropigmentaci rtů prováděnou strojkem jedním odstínem tak, že výsledek působí jednotným dojmem. Rty jsou zvýrazněné, dá se vyrovnat lehká asymetrie rtů.


  Čas3 hod
  Cena5500,- Kč
 • Natural (bez kontury)

  Natural metodu (bez kontury) mikropigmentace rtů doporučujeme klientkám, které mají své vlastní rty dostatečně plné, symetrické, chtějí jen zvýraznit jejich barvu, příp. pokud je jejich přirozená pigmentace nevýrazná, říkáme jí také efekt „labelo“.


  Čas4500
  Cena2,5 hod,- Kč
 • Ombre stínované 3D

  Ombre stínovaná metoda mikropigmentace rtů nebo také 3D efekt je moderní, pokročilá metoda aplikace více odstínů pigmentů, v kombinaci se stínovanou technikou, za účelem dosažení větší plnosti rtů.


  Čas3 hod
  Cena5500,- Kč

Odstranění permanentního MAKE-UPu

Spolu s oblibou permanentního make-upu, včetně microbladingu, tetováže v posledních letech roste i poptávka po jeho odstranění. A to jednak z důvodu nekvalitně provedené práce, změny odstínu pigmentu (do zelena, do modra) nebo také po vícečetných vrstveních pigmentů na sebe, při opakovaných provedeních permanentního make-upu, kdy se mezi sebou v kůži míchají různé odstíny a výsledkem je doslova tříbarevné obočí.

Odstranění starého pigmentu z kůže je náročnější, než jeho aplikace. Vždy je nejdůležitější myslet na šetrnost provedení s ohledem na kvalitu pokožky. Odstranění permanentního make-upu se provádí buď laserem nebo aplikací roztoků na bázi kyselin (glykolové – PhiRemoval nebo mléčné- NPM Removal). Odstranění permanentního make-upu v obličeji laserem je bolestivé, nedá se použít na odstranění očních linek a většinou ani po 6-8- mi procedurách není výsledek uspokojivý. Vždy je samozřejmě nejlepší konzultovat předem odstranění permanentního make-upu s odborníkem.

Celosvětově známá společnost Phi nabízí velmi účinný a přitom pro pokožku šetrný způsob odstranění permanentního make-upu a tetování  certifikovanou metodu PhiRemoval, jemuž předchází půlroční trénink pod vedením těch nejlepších masterů z celého světa. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření, konečný počet ošetření nikdy nelze určit předem, jelikož je to závislé na několika faktorech: stáří permanentního make-upu, složení původně použitého pigmentu a hloubka, do které byl zapraven (často se setkáváme v praxi s velmi hlubokým zapravením pigmentu do pokožky, někdy až jejím zjizvením od jiných stylistek). Tyto všechny faktory ovlivňují počet potřebných ošetření k úplnému, tedy 100% odstranění pigmentu. Nicméně i již po 3 procedurách je možné odstranit 100% pigmentu, u starších nebo hluboko zapravených permanentů je to zpravidla kolem 5-6 ti ošetřeních v rozmezí 4-6 týdnů s tím, že obnova permanentního make-upu je pak možná nejdříve 3 měsíce od posledního ošetření, kdy je pokožka zcela vyhojena.   


JAK PhiRemoval Light-S FUNGUJE:

K odstranění PMU/ microbladingu se používají stejné nástroje a stejný postup jako při samotné tetováži či mikropigmentaci. Metoda byla vyvinuta pro obě techniky, manuální i přístrojovou

Speciální odstraňovací roztok začíná působit ihned po nanesení na původní pigmentové barvivo a prostupuje vrstvami kůže. 

Během několika následujících dní se vytváří na ošetřeném místě strup s obsahem barviva, který se samovolně odlupuje a vylučuje tak nechtěný pigment. Pravděpodobně dojde k vytvoření druhotného strupu, který bude obsahovat ještě větší množství pigmentu. 

Po samotném zákroku, a pokud je přítomen strup, je třeba udržovat ošetřenou oblast v suchu. 

Výhodou PhiRemovalu je, že lze odstranit možné nedokonalosti ihned po provedení PMU či Microbladingu, ve stejný den a stejným způsobem.

PhiRemoval zákrok lze provést za měsíc, půl roku, dva roky či po letech, avšak čím dříve se nechtěná tetováž odstraní, tím lepší je výsledný efekt. Jedinečnost PhiRemoval spočívá v jednoduchosti. 

PhiRemoval není výjimečný jen díky unikátnímu složení přípravku, ale také díky propracovanému systému postupů, který dbá na zachování zdraví pokožky. Metoda PhiRemoval neurychluje výsledky a neslibuje je ihned po provedení prvního zákroku! Postupy PhiRemoval kladou důraz zejména na citlivý přístup ke vzhledu a zdraví pokožky

KONTRAINDIKACE:

Těhotenství, kojení, poruchy srážlivosti krve, hepatitida, HIV a jakékoliv jiné infekční onemocnění.


DOPORUČENÁ PÉČE O POKOŽKU  PO PROVEDENÍ ODSTRANĚNÍ PERMANENTNÍHO MAKE-UPU/ TETOVÁNÍ PhiRemoval

Po odstranění PMU/tetování PhiRemoval technikou udržujte místo ošetření v suchu a vyhýbejte se vlhku po dobu 48 hodin (2 dnů). Třetí den po zákroku začněte na kůži v místě ošetření několikrát denně aplikovat přípravky předepsané Specialistou.

První den po proceduře je kůže citlivá, může zčervenat, olupovat se, mokvat v místě, kde byla vystavena intenzivnímu ošetření, a po dobu 2 až 3 dalších dnů může svědit.

Druhý a třetí den po proceduřemůže kůže být velmi suchá a olupovat se – jedná se o běžný projev. Klient může použít zklidňující hydratační krémy doporučené specialistou (3 až 4 krát denně). Po sedmi dnech po zákroku se fyziologické procesy kůže, které jsou zodpovědné za udržení rovnováhy vlhkosti v kůži, aktivují a pocit suchosti kůže zmizí.V místech vystavených intenzivnímu ošetření vznikají strupy, které se po několika dnech odlupují. V žádném případě na ně nesahejte a nestrhávejte je.

Během 5. až 6. dne po proceduře se může objevit mírná vyrážka – jedná se o pseudo-alergickou reakci na stimulaci hlubších vrstev kůže, tato reakce sama po několika dnech odezní.

Po dobu sedmi dnů po proceduře nekonzumujte alkohol.

Po dobu 14 dnů po zákroku:

Udržujte místo ošetření v suchu a vyhýbejte se vlhku,

Nepoužívejte tonizační přípravky s alkoholem nebo jiné povzbuzující produkty, nenavštěvujte veřejné bazény, neopalujte se, nenavštěvujte solária, sauny, neabsolvujte dermatologické nebo kosmetické zákroky, masáže, návštěvu posilovny a tělocvičny a neprovozujte žádnou fyzickou aktivitu, při které nastává pocení a zvýšená cirkulace lymfy, vyhýbejte se prašnému prostředí, styku s domácími mazlíčky a nehygienickým podmínkám, vyhýbejte se kontaktu s aktivními chemickými přípravky (koncentráty vitaminů, vitaminu C, A, kyselinám a alkoholu), nepoužívejte neprověřené kosmetické přípravky nebo přípravky, které jste ještě nikdy předtím nepoužívali

Po dobu hojení nepoužívejte v blízkosti zákroku make-up,pudr a jiná líčidla. Nepoužívejte v místě aplikace   žádné kosmetické krémy, produkty na urychlení hojení s vyjímkou produktu poskytutého stylistkou.

 

 • Odstranění Permanentního Make-Upu NPM Removal

  Šetrná a časově nenáročná metoda odstranění nechtěného permanentního make-upu obočí, prováděná přístrojovou technikou, kdy se do pokožky povrchově velmi jemným a specifickým způsobem vpravuje roztok na bázi kyseliny mléčné, který pak vyloučí z pokožky ven nechtěný pigment


  Čas30 min
  Cena1290,- Kč
 • Odstranění Permanentního Make-Upu PhiRemoval

  Velmi účinná a šetrná metoda odstranění nechtěného permanentního make-upu, prováděná manuální nebo přístrojovou technikou, kdy se do pokožky povrchově velmi jemným a specifickým způsobem vpravuje roztok s na bázi kyseliny glykolové, který pak vyloučí z pokožky ven nechtěný pigment.


  Čas60 min
  Cena2590,- Kč