Ošetření pleti přístrojem HydraFacial MD®

HydraFacial MD®  jedinečné přístrojové neinvazivní omlazení pleti, vhodné pro všechny typy pleti, po celý rok.

Výsledný efekt:  zlepšení struktury pleti, její vypnutí, vyhlazení vrásek, redukce rozšířených pórů, sjednocení tónu pleti, vyrovnaní, hydratace.

Dle klinických studií, provedených předními lékaři v USA, vykazuje kosmetický přístroj HydraFacial MD® výborné výsledky a řadí se mezi nejlepší rejuvenační procedury. HydraFacial MD® je multifunkční přístroj, který umožňuje exfoliaci, hloubkové čištění, hydrataci, infuzi intenzivními roztoky, mikrodermabrazi, lymfatickou drenáž, intenzivní červené světlo na podporu tvorby kolagenu a elastinu, modré světlo na podporu léčení akné.

Přístroj HydraFacial MD®  byl oceněn časopisem Les Nouvelles Esthétiques&Spa’s jako nejlepší přístroj roku 2011. HydraFacial MD® v roce 2012 získal cenu za nejlepší vybavení k ošetření obličeje od Les Nouvelles Esthétiques&Spa’s!

Proces kompletního ošetření:

1. krok: Vakuová lymfatická drenáž: Rozproudí lymfatický odtok v ošetřované oblasti. Pomáhá tak odstranit nahromaděné toxiny a opuchlá víčka.
2. krok: Čištění a exfoliace: Odstraňují se odumřelé kožní buňky, odhaluje se nová kůže.  Kůže je díky podtlaku vtahována do záhybů koncovky aplikátoru a mechanicky obrušována. Souběžně se pleť změkčuje roztokem s glukosaminy a kyselinou mléčnou Activ 4.
3. krok: Chemický peeling: Šetrný chemický peeling pomáhá odstranit nečistoty a rozmělnit mazové zátky pro lepší vyčištění kožních pórů. U problematických typů pleti lze použít silnější peeling k odstranění pigmentací, zjemnění vrásek, terapii akné. Chemický peeling je v ampulkách, které se vkládají do aplikátoru. K dispozici jsou tři stupně koncentrace: 7,5%, 15%, 30% kyselina glykolová v kombinaci s kyselinou salicylovou.
4. krok: Extrakce: Bezbolestná, automatická extrakce využívá vortexovou koncovku k vysátí kožních pórů. Při tomto kroku se zapíná roztok Beta-HD, který obsahuje beta kyseliny, především kyselinu salicylovou. Díky ní se póry lehce vyčistí a stáhnou. Dále je v roztoku obsažen zklidňující a hydratační medový extrakt.
5. krok: Omlazení: Omlazující neinvazivní aplikace rostlinných peptidů DermaBuilder je nadstandardní součástí ošetření a rostlinnou alternativou Botoxu®. Peptidy vyhlazují vrásky a stimulují kolagenovou tvorbu. Obsahuje peptidy: Acetyl Octapeptid-3 (blokuje neurotransmiter acetylcholin k aktivaci nervového spojení), Palmitoil Dipeptid-5 (zlepšuje strukturu dermo epidermálního spojení stimulací kolagenových a elastinových proteinů). Stejně jako chemický peeling i peptidy jsou ve formě ampulek vložených do aplikátoru, kterým se díky vortexové technologii neinvazivně aplikují do kůže.
6. krok: Hydratace a ochrana: Závěrečná vortexová infúze koktejlu antioxidantů a kyseliny hyaluronové. Roztok Antiox-6 je závěrečnou úpravou kůže. Obsahuje antioxidanty: vitamin A,C,E, extrakt z bílého čaje, rozmarýnu. Výtažek ze semen koňského kaštanu v infúzi zároveň zlepšuje stav kožních cév.
7. krok: LED světelná terapie: Závěrečná stimulace kůže červeným světlem vede ke zvýšené tvorbě kolagenu a k omlazení. K dispozici je také modré světlo pro terapii akné.

 

Video:

 
 • Hloubkové čištění pleti přístrojem HydraFacial MD® JUNIOR

  Hloubkové čištění pleti vhodné pro teenagery, kterým se vlivem hormonálních změn zanáší pleť a ucpávají póry.


  Čas45 min
  Cena980,- Kč
 • Hloubkové čištění přístrojem HydraFacial MD®

  Toto oblíbené ošetření je určeno všem, kteří mají zanešenou pleť, vhodné pro všechny věkové kategorie, muže, ženy, teenagery, účinné i pro zralou pleť. Odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty díky vakuovému abrazivnímu nástavci.


  Čas50 min
  Cena1150,- Kč
 • Kompletní ošetření pleti přístrojem HydraFacial MD®

  Kompletní ošetření pleti přístrojem HydraFacial MD® s originálními roztoky, vč.chemického peelingu GlySal™. Jedinečná procedura hloubkového čištění pleti, která spojuje v jediném ošetření čištění, exfoliaci, extrakci a hydrataci pleti.


  Čas60 min
  Cena1850,- Kč