Chemický peeling

Používáme chemické peelingy RENOPHASE a EXUVIANCE  Doporučujeme zejména pro zmírnění projevů stárnutí pleti, vyhlazení a celkově vypínání pokožky. Účiné pro terapii aknózní pleti a pigmentací.
Chemický peeling spočívá v aplikaci ovocných kyselin na ošetřovanou pokožku. Jejich působením se postupně odloučí povrchové či hlubší vrstvy kůže a následuje samotný proces hojení. Pleť má viditelně lepší strukturu, vrásky jsou vyhlazené a pleť je celkově jemnější, hydratovanější. Doporučujeme podstoupit kúru 3-6-ti ošetření s časovým rozestupem tří týdnů.

 • Chemický peeling EXUVIANCE Aknózní pleť

  Chemický peeling EXUVIANCE
  Clarifying Peel/Booster (kyselina mandlová+AHA/PHA) je ideální pro mastnou a aknózní pleť.


  Čas60 min
  Cena1200,- Kč
 • Chemický peeling EXUVIANCE Omlazení

  Chemický peeling Exuviance
  Revitalizing Peel -Kyselina glykolová cílí na jemné linie a vrásky, sjednocení odstínu a vyhlazení textury pleti. Antioxidant Peel/Booster -kyselina citrónová – cílené řešení pro rozjasnění, sjednocení odstínu a hyperpigmentaci pleti


  Čas60 min
  Cena1400,- Kč
 • Chemický peeling + fotorejuvenace IPL

  Chemický peeling spolu s fotorejuvenací pleti pomocí francouzského přístroje IPL Adéna. Absolvování kúry 3 ošetření vám zajistí omlazenou, prozářenou, hydratovanou pleť bez vrásek, odstranění hyperpigmentací. Sjednocený tón pleti, terapii akné.


  Čas90 min
  Cena3000/3500,- Kč