Základní kosmetická péče

Je přizpůsobena konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu.

 • Organics™

  Rozjasňující, hydratační BIO obličejové ošetření pro všechny typy pleti, věkové hranice, muže i ženy se speciální intenzivní masáží obličeje a hlavy.


  Čas60 min
  Cena1600,- Kč
 • Sezónní kúra - Limitovaná edice

  Vitamínová a hydratační ovocná kúra je vhodná pro všechny typy pletí. Originální kombinace nejmodernějších technologií a rostlinných výtažků s vůněmi, barvami a relaxací.


  Čas75 min
  Cena1750,- Kč
 • Základní kosmetická péče

  Individuální péče pro suchou, normální, smíšenou, či mastnou pleť.
  Ošetření obsahuje odlíčení pleti, úpravu, popř. barvení obočí, gommage, čištění pleti, ampuli séra, masáž obličeje, masku, sérum dle typu pleti, závěrečný krém a lehký denní make up.


  Čas60 min
  Cena1450,- Kč

Specifická péče

Jedná se o cílenou nadstandardní péči, která řeší konkrétní, specifickou pleť.

 • Chemický peeling přístrojem Sothys Micro Dermobooster™

  Toto ošetření je určené k intenzivní obnově pleti .
  Je založeno na peelingu 20% kyselinou glykolovou a salicilovou, spolu s mikrodermabrazí a modeláží přístrojem Micro DermoboosterTM


  Čas60 min
  Cena1700,- Kč
 • Eau Thermale Spa™ Citlivá pleť

  Účinnost spa termání vody Marie- henriette byla konečně objevena, aby viditelně ulehčila život všem, kteří mají citlivou pleť. Velmi jemné textury, které se používají v rámci tohoto ošetření, byly vytvořeny, aby vyhovovaly citlivosti všech typů pletí.


  Čas75 min
  Cena1700,- Kč
 • Profesionální Kryo kúra Očního Okolí

  Kompletní profesionální péče na vrásky, tmavé kruhy a redukci otoků očních kontur. Přizpůsobeno citlivým očím a uživatelům kontaktních čoček.


  Čas40 min
  Cena1100,- Kč
 • Soin professionnel Correcteur Problematická pleť

  Profesionální ošetření pro mastnou a aknózní pleť s vysoce koncentrovanými látkami pro zdravou a čistou pleť bez nedokonalostí. Redukuje zvýšenou tvorbou mazotoku, intenzivní exfoliace díky kyselině salicylové.


  Čas60 min
  Cena1350,- Kč
 • Sothys péče pro muže

  Ošetření vytvořené speciálně pro mužskou pleť. Kombinace detoxikace pleti, jejího efektivního posílení, hydratace a anti-age.


  Čas60 min
  Cena1450,- Kč
 • Sothys Profesionální peeling

  Expresní ošetření, které vylepší texturu pleti a okamžitě dodá jas a odhalí zářivější a více sjednocenou pleť. Profesionální peeling s kyselinou glykolovou a salicylovou.


  Čas60 min
  Cena1200,- Kč

Intenzivní péče

 • Detox Energie™

  Intenzivní ošetření pleti k ochraně proti negativním vlivům znečištěného ovzduší, detoxikaci a dodání energie, založené na jedinečné a exkluzivní trojici aktivních látek: výtažku z organického černého bezu, výtažku z kořene organického sibiřského ženšenu a biomimetických detoxikačních peptidů.


  Čas90 min
  Cena2600,- Kč
 • Hydra Hyaluronic Acid4

  Intenzivní hydratace. Řešení na míru s maximální hydratační silou 4násobné kyseliny hyaluronové. Zážitek intenzivní hydratace s protokolem o 6 fázích pro komplexně hydratovanou, načechranou a viditelně mladší pleť. Vhodné pro všechny typy pletí.


  Čas90 min
  Cena2400,- Kč
 • Omlazující ošetření s ßP3. TRI-KOMPLEXEM™

  Nové intenzivní ošetření mládí.
  Ošetření zaměřené na viditelné známky stárnutí – vrásky a povolené rysy. V souladu s filozofií intenzivních ošetření Sothys, tato ultra sofistikovaná péče v sobě spojuje produkty s cílenými profesionálními metodami aplikace.


  Čas90 min
  Cena2400,- Kč
 • Rozjasnění a sjednocení

  Okamžité rozzáření a účinnost proti tmavým skvrnám pro viditelně mladší pleť.
  Univerzální ošetření vhodné pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy pletí.


  Čas90 min
  Cena2500,- Kč

Luxusní péče

 • Ošetření přístrojem Sothys Micro Dermobooster™

  4 intenzivní ošetření v jednom 
  pro pleť hutnější, načechranou, pevnější, rozzářenou, sjednocenou a znatelně vyplněné vrásky. CHEMICKÝ PEELING, ESTETICKÁ MIKRODERMABRAZE, MICRONEEDLING, MODELÁŽ


  Čas90 min
  Cena3500,- Kč
 • Secrets de Sothys ® Obličejový rituál Par Excellence

  Nejluxusnější ošetření Sothys zajišťuje ochranu kmenových buněk dermis, snižuje proces předčasného stárnutí způsobeného každodenními mikrozáněty, reaktivuje syntézu esenciálních komponentů pro mládí a krásu pleti.


  Čas120 min
  Cena4300,- Kč

Make-Up

V rámci každého kosmetického ošetření  Sothys je v ceně zahrnut i základní make-up: nanesení make-upu, tvářenka, řasenka, rtěnka, v barvách dle typu klienta.

 • Denní líčení

  Přirozené líčení na den, které se skládá z odlíčení pleti, nanesení vhodného krému dle typu pleti, aplikace make-upu a vhodných barev pro klienta (stíny, řasenka, tvářenka, rtěnka). Používáme dekorativní kosmetiku Sothys Paris.


  Čas30 min
  Cena450,- Kč
 • Večerní líčení

  Intenzivní nalíčení pleti na večer doprovázené přípravou pleti. Po odlíčení se nanese hydratační či rozjasňující sérum a krém. Až potom se nanáší make-up v intenzivních barvách a dle požadavků klienta. Používáme dekorativní kosmetiku Sothys Paris


  Čas60
  Cena800,- Kč

Tělová péče

Tělová péče Sothys je pramenem unikátních vjemů a blahodárných účinků.
Pečující rituály Vás zavedou do světa delikátních vůní a uklidňující hudby speciálně zkomponované pro každý rituál.
Perfektní souznění účinků specifických aktivních složek a exkluzivních manuálních technik.
Ztělesnění požitku a rozkoše se zaměřuje na Vaši tělesnou a duševní rovnováhu a krásu Vašeho těla.
Metoda DIGI-ESTHÉTIQUE® byla vytvořena speciálně pro tělová ošetření.
Jedná se o originální a exkluzivní manuální metodu kombinující tlaky prstů s modelačními orientálními i západními technikami.
Výběr technik odpovídá účelu každého ošetření. Prohlubuje účinek ošetřujících rituálů.

Relaxační rituály Sothys

 • Hanakasumi

  Rituál inspirovaný japonskými tradicemi. Peeling pomocí rukavic a reflexní masáž nohou s relaxační modeláží celého těla doprovázená vůní třešňových květů a lotosu.


  Čas90 min
  Cena1800,- Kč
 • Peeling dekoltu a zad tří vůní

  Dopřejte si 30- ti minutový peeling dekoltu a zad s vůní dle vašeho výběru: citron a petitgrain, pomerančové květy a cedrové dřevo, bambus a lilie.


  Čas30 min
  Cena700,- Kč

Domácí péče

O SOTHYS Paris

FILOZOFIE ZNAČKY SOTHYS Paris

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA A KVALITA
Společnost SOTHYS Paris přináší na český trh ucelenou řadu profesionální francouzské kosmetiky používanou v institutech krásy, wellness a spa po celém světě. Složení této luxusní pečující kosmetiky vychází z dlouholetých výzkumů a testů prováděných v neustále se modernizujících laboratořích. Díky tomu je zaručena její maximální kvalita a efektivita. V ČR má SOTHYS Paris své pevné a stabilní zastoupení již od roku 1993.

SPOLUPRÁCE SOTHYS S KOSMETICKÝMI PROFESIONÁLY
Partnerství je založeno na vzájemné spolupráci firmy SOTHYS a kosmetiček, jejichž společným cílem je dokonalé uspokojení klienta. Výrobky firmy SOTHYS jsou klientům doporučovány na základě profesionálních rad špičkově vyškolených kosmetiček. Jejich odborné zkušenosti jsou velmi důležité pro dokonalý výsledek ošetření, protože účinky kosmetických přípravků jsou efektivní pouze v případě správné aplikace.
Mnozí z nás žijeme hektickým životním stylem a jsme vystaveni nadměrnému stresu. Kosmetické ošetření svým uklidňujícím účinkem přispívá ke zlepšení celkového stavu našeho organismu. Spojí-li se účinky kosmetického přípravku s odbornou kosmetickou péčí, dosáhneme požadovaného a účinného efektu.
Salonní obličejové a tělové kúry jsou určeny výhradně pro ošetření v kosmetickém salonu. Pro firmu SOTHYS Paris není důležitý pouze samotný prodej výrobků, ale i používané metody a způsoby ošetření (exkluzivní metoda Digi-Esthétique®). Salonní kúry jsou neustále zdokonalovány a úspěšně drží krok se světovým vývojem účinných aktivních látek a nejmodernějších metod.

HISTORIE

V roce 1946 založil doktor biologie pan Hotz laboratoře firmy SOTHYS. Krátce poté otevřel kosmetický salon v nejluxusnější ulici Paříže „Rue du Faubourg Saint-Honoré“, kde dnes mají sídlo nejprestižnější kosmetické a módní značky. V salonu byly poprvé představeny fluidní séra v ampulích, kosmetické výrobky a speciální obličejové salonní kúry.
Salon prošel během let řadou změn a dodnes reprezentuje exkluzivní značku SOTHYS na nejvyšší úrovni.V roce 1966 zakoupila pařížský salon krásy rodina Masů. Původně vlastnila lékařský podnik v Principauté de Monaco, takže Bernard Mas vyrůstal v atmosféře, kde byly dennodenně vedeny vášnivé diskuze o farmaceutických a parafarmaceutických novinkách. Pocházel z prostředí, v němž vědci a chemici horlivě objevovali možnosti, které v 50. letech nabízel kosmetický průmysl.
Protože byl přesvědčen o budoucnosti kosmetiky ve zkrášlujících centrech, rozhodl se získat stálé místo na trhu s exkluzivní kosmetikou a vybudoval moderní firmu specializovanou výhradně na kosmetiku pro profesionální využití. Od roku 1969 se bratr prezidenta společnosti, pan Jean-Pierre Mas, stará o rozvoj firmy ve Francii. Bernard Mas se mohl plně soustředit na světové trhy a postupně rozvíjet kosmetickou firmu. SOTHYS se tak zaslouženě stala rodinnou firmou mezinárodního charakteru.

SOUČASNOST

Značku SOTHYS Paris můžeme označit za vůdčí mezinárodní značku, kterou používají profesionálové v institutech krásy a hotelech po celém světě.
Exkluzivní reference dodávají značce mj. také salony krásy, které sídlí na dvou prestižních světových adresách: v centru Paříže na ulici Faubourg Saint-Honoré a v New Yorku na 5th Avenue.
SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 120 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště.
K exkluzivním značkám se řadí díky vysoké kvalitě a účinnosti a zaujímá tak přední místa v žebříčku světových salonních kosmetických značek. Přípravky zakoupíte výhradně v kosmetických salonech. Jen tak můžeme zaručit odborné použití pro vaši maximální spokojenost.
Výsledkem více než 70leté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Na světový i český trh přináší SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla.
V nabídce naší francouzské značky najdete také pánskou péči SOTHYS HOMME, sluneční péči, sezonní trendové make-up kolekce a dekorativní kosmetiku, která obsahuje vysoký podíl pečujících složek, které přímo doplňují pěsticí kosmetické výrobky. V rámci sezonní salonní péče o obličej se SOTHYS Paris inspiruje také poznatky chronobiologie, která přesně cílí na specifické potřeby pleti během různých ročních období.

SOTHYS Paris nabízí svým klientům také jedinečný „kosmeceutický program“, jehož název vznikl spojením dvou konceptů cosmetic & pharmaceutical. Jedná se o přívlastek pro neuvěřitelně rychlé, efektivní a zkrášlující ošetření pleti, které v sobě skrývá sílu lékařské kosmetiky a jemnost kosmetického ošetření.
Tělová profesionální ošetření pro wellness a SPA jsou založená na souznění účinků specifických aktivních složek a patentovaných exkluzivních manuálních technikách. Dopřát si tak můžete relaxační, zeštíhlující či detoxikační rituály.

Srdcem profesionálních ošetření je exkluzivní modelážní technika Digi–Esthétique®. Kombinuje tlaky prstů, masáž a odvodňování. Posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů, intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie a revitalizuje pleť.

LEGENDA o SOTHYS

SOTHYS – takto pojmenovali staří Egypťané hvězdu oslňujícího jasu. Podle starověké řecké mytologie byla SOTHYS nejjasnější hvězdou na obloze. Objevovala se za jasných egyptských nocí před očima obyvatel země faraónů jako klenot mezi všemi klenoty.
Nejen lidé byli fascinováni třpytem a krásou hvězdy SOTHYS. Dle legendy v dobách, kdy se bohové radovali, trpěli a milovali jako pozemšťané, panovala vášeň, nenávist, láska, zlost, žárlivost a pomsta i mezi hvězdami a planetami.
Jedné noci při svých nebeských poutích potkal Saturn mladou hvězdičku SOTHYS. Hluboce se do ní zamiloval a zahořel mocnou vášní. Ani Venuše se mu nezdála tak nádherná a krásná. Jaký rozruch vyvolala mezi hvězdami jeho bezmezná touha vstoupit se SOTHYS do svazku manželského?
Oslňující Venuše se nemohla vyrovnat s touto nebeskou láskou. Byla velmi žárlivá a provedla svou pomstu pomocí důmyslných ženských intrik. Přetrhla řetězy, které napnul Saturn, aby přitáhl a sevřel hvězdičku SOTHYS do svého náručí. Zářící hvězda SOTHYS se zřítila z oblohy a navždy zmizela. V tu chvíli se zdálo, že oblaka, větry, hromy, blesky a dokonce i samo nebe musí být strženo do propasti. Byla to bolest vesmíru připraveného o nejzářivější hvězdu nebo zlost Saturna, který viděl, jak se ztrácí hvězda jeho vytoužených snů? Saturnovi tekly slzy bez ustání po čtyřicet dní, po čtyřicet nocí a zaplavovaly zemi. Byly snad příčinou potopy světa? Kdo ví…
Po staletí svět o Sothys neslyšel, dokud se neobjevila kosmetická společnost, jejíž filozofie se orientuje na zářící a věčnou krásu – firma SOTHYS PARIS.

NEUSTÁLÁ TECHLOGICKÁ INOVACE

Hledání originálních a cílených řešení na všechny problémy pleti, nabídka kompletních sofistikovaných a vysoce efektivních programů krásy už více než 70 let – to vše vyžaduje stálou investici do výzkumu a vývoje.
Labolatoře Sothys SOREDEC v Brive jsou v permanentním kontaktu s univerzitami a dalšími výzkumnými laboratořemi. Každý rok vycházejí s exkluzivními technologickými inovacemi kombinujícími komfort a účinnost přípravků.
Složení přípravků je výsledkem nejnovějších pokroků v kosmetice (aromaterapie, biotechnologie, algoterapie atd.). Všechny produkty jsou vytvořeny v přísném souladu se standardy ochrany životního prostředí.
Certifikací ISO 9001 SOTHYS garantuje nejen dobrou snášenlivost svých přípravků, ale také jejich vysokou účinnost. Naprostou samozřejmostí je přísná kontrola vzorků během každého kroku výrobního řetězce, hodnocení přípravků více než 100 ženských odborníků a také testování ve speciálních nezávislých laboratořích, protože jediné měřítko kvality je totiž podle Bernarda Mase, zakladatele společnosti, dokonalost.