Shellac™ CND

Pozvednout o level výše můžete svoje dokonalé nohy díky unikátní technologii CND Shellac™, který kombinuje lehkost laku s nedostižným leskem a dlouhotrvajícím efektem, který vydrží po několik týdnů. Shellac™ se nanáší na přírodní, neporušený nehet. Je odolný jako gel, nanáší se jako lak, který je vytvrzován pod UV lampou. Při odstraňování Shellac™ se přírodní nehty nepilují.
Za výhody Shellacu™ při pedikúře považujeme především tenkou vrstvu laku, která nepřekáží a netlačí v obuvi, stálý odstín barvy, která se neodírá podobu 4-6 týdnů, nekonečnou variabilitu designu, expresní dobu při aplikaci a snadné a rychlé odstranění bez poškození nehtu.
Ve stálé nabídce máme k dispozici výběr z min. 90 odstínů barev. Jsme certifikovaným salonem Shellac™ již od roku 2012, ke službě Shellac™ používáme výhradně originální produkty CND.

Pokud se objednáte na službu CND Shellac na nohou samostatně bez pedikúry, účtujeme si za úpravu nehtů před aplikací 180 Kč pro delší výdrž aplikace a precizní provedení.

Čas30 min
Cena550,- Kč