Solária

U nás v Le Charme vám nabízíme to nejlepší. Solária ERGOLINE a originální kosmetika Australian Gold patří celosvětově k uznávané špičce v oboru více než 30 let. Díky využití nejmodernější technologie a špičkových UV lamp německého výrobce COSMEDICO s ideálním poměrem UVA/UVB záření dochází k opalování v opravdu krátkých opalovacích časech a vy tak šetříte čas i finance.

Zdraví a spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě, proto je opalování v našich soláriích maximálně šetrné a bezpečné, dle norem EU. Opalovací trubice pravidelně měníme a jejich výměnu máme doloženou certifikátem u každého solária, stejně tak, jako provádíme pravidelnou  údržbu opalovacích strojů, čímž zajišťujeme zdravé a bezpečné opálení dle evropských standardů.

Na výběr máte ze dvou solárií:  Solárium Ergoline Prestige Dynamic Power 990, kterému u nás říkáme „Paříž“ a  Solárium Ergoline 660 Evolution, jemuž přezdíváme „Monaco“.

Obě solária jsou vybavena kombinací opalovacích trubic wildSun redlight hybrid+

 • zcela nová hybridní technologie vyvinutá na základě nejnovějších výzkumů spojujících přirozené UV záření s intenzivním červeným a infračerveným spektrem světla v jedné UV/redlight lampě. Tato kombinace zaručuje atraktivní dlouhotrvající opálení s redukcí vrásek, zvýšenou tvorbu kolagenu a elastinu na základě stimulace fibroblastů. Aktivace okysličení pokožky přináší více přirozeného přírodního opálení a sametově hebkou pokožku bez nepříjemného odéru po opalování. Nechejte se unášet revitalizačním procesem červeného světla.

a opalovacích trubic wildSun pure Energy+

 • Cíleným výběrem pouze nejkvalitnějších směsí fosforů jsme vytvořili okouzlující lampu s unikátním přirozeným spektrem slunečního záření, jejichž výsledkem je vynikající opalovací výsledek, + biopositivní efekt, stabilní výkon pro delší životnost, maximální výkon v souladu s 0,3W/m2, rychlé a dlouhotrvající opálení, nejvyšší kvalita fosforu v tzv. BSP směsi pro „TOP LUXUSNÍ“ opálení, krátká opalovací doba a tím ideální opalovací efekt pro všechny stupně opálení.

Každému klientovi rádi poradíme jak s opalovacím plánem, tak s vhodným výběrem solární kosmetiky, samozřejmostí pro nás je vše vysvětlit a předvést těm, co jdou do solária poprvé.

   
 • Ergoline 660 Evolution "Monaco"

  17 Kč / 1 min
  Výhodné Permanentky:
  1000 Kč / 70 min (14,28 Kč/min)
  1500 Kč / 120 min (12,50 Kč/min)
  2000 Kč / 180 min (11,11 Kč/min)


  Čas1 min
  Cena17,- Kč
 • Ergoline Prestige 990 DP "Paris"

  20 Kč / 1 min
  Výhodné Permanentky:
  1000 Kč / 60 min (16,66 Kč/min)
  1500 Kč / 100 min (15 Kč/min)
  2000 Kč / 150 min (13,33 Kč/ min)


  Čas1 min
  Cena20,- Kč