Trvalá epilace IPL

 

Trvalou epilaci provádíme přístrojem IPL Adéna®, francouzské společnosti Eurofeedback, která je držitelem 17 světových patentů a je světovou jedinečnou firmou v oblasti užití IPL (Intense Pulse Light).

GARANCE trvalého odstranění 80% chloupků v ošetřované oblasti 

FOTOEPILACE – trvalá redukce ochlupení. Přístroj Adéna® dokáže odstranit všechny typy chloupků (tmavé, světlé i šedivé chloupky, jedná se o světový patent). Při ošetření se využívá schopnosti melaninu absorbovat speciálně modulovaný světelný paprsek a přeměnit světelnou energii na energii tepelnou. Dojde k zahřátí vlasového folikulu na teplotu nad 70°C, při které vlasový folikul zaniká. Týká se chloupků v růstové fázi (chloupky vyživovány cévou), které jsou následně trvale odstraněny. Vzhledem ke střídání růstových fází chloupků je nutno ošetření opakovat 3-6 krát, rozmezí mezi jednotlivým ošetřeními by mělo být 6-10 týdnů (individuální). 

Příprava na ošetření : u tmavých chloupků oholit 1-3 dny předem. Před ošetřením nepoužívat v ošetřované oblasti parfémy, deodoranty.

Kontraindikace: těhotenství, kojení, čerstvé opálení, kardiostimulátor, dermatologické problémy v ošetřované oblasti, porušení integrity kůže v ošetřované oblasti, epilepsie, nádorová onemocnění, užívání léků zvyšujících fotosenzibilitu pokožky. 21 dnů před ošetřením je zakázáno  opalování (i solárium), použití samoopalovacích krémů, použití exfoliantů, vytrhávání chloupků, peeling.

Po ošetření není nutný žádný zvláštní režim, jen je nutno vyhnout se přímému slunečnímu záření a soláriu po dobu 21 dnů. V případě, že budete cítit mírné podráždění pokožky v ošetřované oblasti – samo vymizí do několika desítek minut.

Doporučené opakování: minimálně 3 opakování, pro garanci 80% trvale odstraněných chloupků nutno 5-6 ošetření.