Masáže

Nabízíme masáže, jak relaxačního, rituálního stylu, tak regeneračního charakteru jako je například celotělová masáž.

 • Masáž celotělová

  Tento druh masáže celého těla je vhodný pro odstranění únavy a regeneraci organismu, odstraňuje svalovou ztuhlost, ochablost, regeneruje zkrácené a bolestivé svalstvo, napomáhá lepšímu prokrvení, řeší individuální problém.


  Čas60min
  Cena1000,- Kč
 • Masáž lávovými kameny

  Při této masáži jsou používány kameny, které mají silnou energetickou vibraci. Teplo sálající z kamenů ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo.


  Čas50 min
  Cena800,- Kč
 • Masáž šíje a zad

  Masáž speciálně zaměřená na oblast zad a šíje. Napomáhá k regeneraci ztuhlých svalů a uvolňuje napětí krční páteře, které je často příčinou bolesti hlavy či únavy. Doporučujeme objednat k masáži předehřátí rašelinou 10 min/ 50 Kč, pro lepší uvolnění ztuhlých svalů.


  Čas50 min/ 30 min
  Cena900/ 550,- Kč
 • Sothys tělový peeling tří vůní

  Tělový peeling dekoltu a zad s vůní dle Vašeho výběru pro sametový pocit pokožky. Jedná se o velmi žádanou 30-ti minutovou proceduru především v letních měsících.


  Čas30 min
  Cena700,- Kč
 • Sothys tělový rituál Hanakasumi™

  Rituál inspirovaný japonskými tradicemi. Peeling pomocí rukavic a reflexní masáž nohou s relaxační modeláží celého těla doprovázená vůní třešňových květů a lotosu.


  Čas90 min
  Cena1800,- Kč