Redken

Již od roku 2012 si institut Le Charme drží statut autorizovaného salonu REDKEN, najdete u nás kompletní sortiment jak profesionální, tak domácí vlasové péče a stylingu.

REDKEN, který byl založen roku 1960 v USA kombinuje pokrokové technologie spolu s nejnovějšími trendy inspirované NY Fashion Week.
Veškeré produkty značky REDKEN mají mírně kyselé pH, čímž respektují přirozenou podstatu vlasů a vlasové pokožky. Jsou především na bázi proteinu a vody, které jsou tolik zapotřebí pro obnovu vlasového vlákna.

Specifika barvících systémů REDKEN

SHADES EQ GLOSS

BARVY, KTERÉ SE CHOVAJÍ JAKO PÉČE. Dlouhotrvající, nezesvětlující barva bez amoniaku, díky které získáte pocit regenerace, přinášející krásnou barvu s nepřekonatelným leskem a kvalitou vlasů. Shades EQ jsou jedinečné svou vysokou kosmeticitou a kyselým pH.

SHADES EQ BONDER INSIDE

Demipermanentní tekutá kyselá barva s technologií ochrany vazeb. Jemné nezesvětlující složení bez amoniaku dodává vlasům zpevnění, zářivý lesk a péči. Je vhodný a pomáhá zpevňovat i velmi zcitlivělé vlasy

COLOR GELS LACQUERS

Permanentní tekutá barva s nízkým obsahem amoniaku a rychlými, předvídatelnými výsledky v novém moderním pojetí, díky které dosáhnete  krásných saturovaných výsledků s vysokým leskem. Select Dye System obsahuje 100% oxidační, dlouhodržící barviva pro zafixování barvy a odolnost proti blednutí. S Color Gels Lacquers a Shades EQ máte k dispozici dokonalou dvojici tekutých barev pro až 100% krytí u kořínků a snadné osvěžení barvy v zónách 2 a 3.

COLOR GELS OILS

Permanentní barva bez amoniaku a silikonů s technologií na vodní bázi, které jako alkalické činidlo využívají MEA. Obsahují 2 % oleje z meruňkových jader pro hydrataci a výživu vlasů Nejen kryjí šediny, ale celkově vlasy působí omlazeně. Bez nežádoucí vůně, 100% krytí bílých vlasů.