Body Wraps SLIM

Skvěle zkombinované složky směsi Body Wraps SLIM zabraňují tvorbě nových tukových buněk, stimulují úbytek stávajícího tuku a vedou k výraznému zmenšení objemu břicha. Bonusem je remineralizace, hydratace a očista pokožky. Jedná se o čistě přírodní produkt (směs růžového jílu z Francie bohatého na minerály a soli, unikátní kombinace kofeinů, extraktu z artyčoku, polyfrkutózy a aloe)
Cílem Body Wraps Slim je zeštíhlit a zpevnit problematické partie těla, které ani pravidelným cvičením nevycvičíte. Tyto wrapy si také velmi oblíbily maminky po porodu, kterým pomáhá snadněji a rychleji nastartovat hubnutí nadbytečných kilogramů, která nabraly během těhotenství, také jim znovu obnoví elasticitu pokožky. Největší úbytky hlavně v dolních končetinách, mají klienti, kteří trpí zadržováním vody v těle.
Tento wrap je celotělový – od ramen po kotníky.
Kolikrát se zawrapovat?
Body Wrap SLIM můžete použít jak k jednorázově zeštíhlení před určitou speciální událostí, jako je ples nebo svatba (hubne se již při první návštěvě), tak je vhodný i pro dlouhodobý efekt, zejména pro klienty se zvýšeným BMI, či pro klienty s problematickými partiemi. Doporučujeme 6-10 opakování s odstupem 7 -10 dní.
Před wrapem doporučujeme:
osprchovat se, ideálně provést nemastný tělový peeling, nemazat se,
2 hodiny před kúrou nejíst, zvýšit pitný režim na 2,5 až 3l vody denně, dbát na zdravý životní styl.
Co vás čeká?
30 minut vysvětlení, měření, wrapování do speciálních bandáží, 15-30 minut cvičení, 30 minut relaxace, závěrečné měření.
Po wrapu doporučujeme:
24 hodin se nesprchovat, pitný režim 2,5-3l vody denně, 3x denně před jídlem vypít Body Wraps TEA, který od nás dostáváte ke každému wrapu, nepít alkohol, nekouřit, dodržet zdravý životní styl. 
Kdy není Body Wrap vhodný:
Nedoporučujeme provádět wrap v době menstruace. Tělový zábal není vhodný pro těhotné ženy, pro ženy 6 týdnů po porodu a pro ženy 6 měsíců po porodu císařským řezem. Pro osoby s kardiovaskulární chorobou, infekčním onemocněním, akutním virovým či bakteriálním onemocněním, onkologickým onemocněním. Po prodělané vážné nemoci, operaci, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem , zda je pro vás kúra vhodná. 
Pokud jste alergický/alergická na skořici prosím hlaste předem.
 
Čas90 min
Cenaod 1490,- Kč