Body Wraps ANTICELLULITE

Jak Body Wrap probíhá: 

Jedna kúra trvá 120 min. Bandážemi namočenými ve směsi Body Wraps ANTICELLULITE  jemně stimulujeme lymfatický systém, ten v těle srovná hladinu vody a zbaví tělo škodlivých toxinů. Směs též podporuje odbourávání tuků, redukuje pronikání tuků do podkoží a zmírňuje celulitidu. Speciální proticelulitidní masáž problémové partie prokrví a urychlí tak látkovou výměnu.

Kolikrát se zawrapovat?
U tohoto wrapu je důležité dodržet kúru 3 – 6 zábalů, aby byl výsledek viditelný.
Výsledek vidíme již po druhém či třetím zábalu. Velmi záleží na tom jaký stupeň celulitidy klient má. Body Wraps Anticellulite doporučujeme opakovat 1-2x týdně za podpory zdravého životního stylu.
Před wrapem doporučujeme:
Osprchovat se, ideálně provést tělový peeling, nekrémovat se,
2 hodiny před kúrou nejíst, zvýšit pitný režim na 2,5 až 3l vody denně, dbát na zdravý životní styl.
Po wrapu doporučujeme:
24 hodin se nesprchovat, pitný režim 2,5-3l vody denně, 3x denně před jídlem vypít Body Wraps TEA, který od nás dostáváte ke každému wrapu, nepít alkohol, nekouřit, dodržet zdravý životní styl. 
Kdy není Body Wrap vhodný:
Tělový zábal není vhodný pro těhotné ženy, pro ženy 6 týdnů po porodu a pro ženy 6 měsíců po porodu císařským řezem. Pro osoby s kardiovaskulární chorobou, infekčním onemocněním, akutním virovým či bakteriálním onemocněním, onkologickým onemocněním. Po prodělané vážné nemoci, operaci, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem , zda je pro vás kúra vhodná. 
Pokud jste alergický/alergická na skořici prosím hlaste předem.
 
Čas120 min
Cenaod 1490,- Kč