Redken

Již od roku 2012 si institut Le Charme drží statut autorizovaného salonu REDKEN, najdete u nás kompletní sortiment jak profesionální, tak domácí vlasové péče a stylingu.

REDKEN, který byl založen roku 1960 v USA kombinuje pokrokové technologie spolu s nejnovějšími trendy inspirované NY Fashion Week.
Veškeré produkty značky REDKEN mají mírně kyselé pH, čímž respektují přirozenou podstatu vlasů a vlasové pokožky. Jsou především na bázi proteinu a vody, které jsou tolik zapotřebí pro obnovu vlasového vlákna.

SPECIFIKA BARVÍCÍCH SYSTÉMŮ REDKEN
SHADES EQ GLOSS

BARVY, KTERÉ SE CHOVAJÍ JAKO PÉČE. Dlouhotrvající, nezesvětlující barva bez amoniaku, díky které získáte pocit regenerace, přinášející krásnou barvu s nepřekonatelným leskem a kvalitou vlasů. Shades EQ jsou jedinečné svou vysokou kosmeticitou a kyselým pH.

COLOR GELS LACQUERS

Permanentní tekutá barva s nízkým obsahem amoniaku a rychlými, předvídatelnými výsledky v novém moderním pojetí, díky které dosáhnete  krásných saturovaných výsledků s vysokým leskem. Select Dye System obsahuje 100% oxidační, dlouhodržící barviva pro zafixování barvy a odolnost proti blednutí. S Color Gels Lacquers a Shades EQ máte k dispozici dokonalou dvojici tekutých barev pro až 100% krytí u kořínků a snadné osvěžení barvy v zónách 2 a 3.

CHROMATICS

Permanentní barva bez amoniaku. Díky svému revolučnímu složení ODS2 a Protein Extract Technology poskytuje klientovi i kadeřníkovi maximální komfort. Bez nežádoucí vůně, 100% krytí bílých vlasů, čtyři dimenze barev.